Hvězda Prima chystá svatbu!: Prstýnky za desítky tisíc!

Hvězda Prima chystá svatbu!: Prstýnky za desítky tisíc!

Na Primě mají další nevěstu, už příští měsíc do toho praští reportérka primáckého Top Staru a moderátorka Sport Staru Andrea Košťálová. Bude z ní nově paní Andrea Antony! A co víc, na svatbě bude mít prstýnky za desetisíce! Řekne své ano?

Právě výběr prstýnků totiž nechala na poslední chvíli. "Hrozně dlouho jsem byla v klidu s tím, že je času dost, ale přiznávám, že jak jde do tuhého, začínám mít nervy! Naštěstí už jsme vybrali prsteny, což byla dlouhou dobu opomíjená položka na svatebním seznamu. Nakonec jsme se vydali po vyšlapané cestičce mojí družičky z Odpoledních zpráv na Primě Moniky Leové a vybrali si ve stejném zlatnictví," prozradila krásná reportérka Primy.


Na rozdíl od své moderátorské kolegyně si ale Andrea vybrala prsten celý z briliantů inspirovaný noční oblohou. Její nastávající šel naopak do klasiky v podobě lesklého kroužku z bílého zlata.


"Výběr prstenů je jedna z mála věcí, na které se při plánování svatby podílím, jinak to Andy zvládá s pomocí kordinátorky Sabiny Kvak úplně sama. Na mě bylo rozhodnout to nejdůležitější, jaké se bude v náš den dé pít pivo," směje se Martin.


Další neznámou jsou zatím svatební šaty, které si moderátorka Sport Staru nechává šít u módní návrhářky Terezy Sabáčkové. Ta měla od listopadu půl roční pracovní pauzu po narození syna. "Ráda bych vám řekla jaké šaty obléknu, ale zatím jsme ve fázi tvoření. Terezka mě ale ujišťuje, že stíháme a má mou naprostou důvěru. Žádný plán B není, takže to prostě zvládnout musíme! Zatím je jasno v tom, že budu v bílém, nebude chybět krajka a hlavně se v nich bude dobře tančit. To byl můj základní požadavek," svěřila se Andrea. Podle slov návrhářky by se šaty měly došít týden před svatbou a nevěstě se prý alespoň do veselky neokoukají.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura