Britney Spears: Z léčebny spěchala za svými syny

Britney Spears: Z léčebny spěchala za svými syny

Britney Spears je nyní „doma a šťastná", poté, co se vrátila z psychiatrické léčebny. Zdroj z jejího okolí americkým novinám ale řekl, že popová hvězda bude doma relaxovat,což znamená, že se nebude vracet ke své hudební kariéře.

Spears oznámila v lednu přerušení kariéry, aby se vypořádala s životem ohrožujícím stavem tlustého střeva svého otce. Jako výsledek, bylo odloženo na neurčito její účinkování v Las Vegas, stejně jako vydání její nové desky. Tehdy její manažer Larry Rudolph řekl Variety: „Všechno je v pořádku, jen co bude Jamie lepší. Ale jakmile bude, budou pokračovat práce na albu. Právě teď si Britney vezme nějaké volno, aby se vypořádala s těmito rodinnými problémy. "


Ovšem o tři měsíce později zdroje potvrdily, že se Spears zapsala do psychiatrického zdravotnického zařízení, protože nezvládala stres spojený s nemocí svého otce.


Zpěvačka je ale už doma a udělala si hned výlet se svými dvěma syny, které pár týdnů neviděla. Třináctiletý Sean a o rok mladší Jayden zatím byli u svého otce Kevina Federlina, kterému Britney platí tučné alimenty.


foto:instagram/archiv


 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura