Simona Krainová má strach z melanomu: Raději šla na operaci

Simona Krainová má strach z melanomu: Raději šla na operaci

Klinika Yes Visage se i letos zapojí do Evropského dne melanomu, který proběhne 13.5.2019. Tentokrát se kromě pražské pobočky zapojí do akce i pobočky v Brně, Ostravě a Bratislavě.

Připravte se na letní sezónu a kromě kvalitních opalovacích přípravků si zajděte k dermatologovi, který důkladně prohlédne mateřská znaménka. Jen zdravá pokožka dokáže bez úhony odolávat slunečním paprskům!Preventivní kontrolu znamének podporuje i krásná topmodelka Simona Krainová. „Minulý rok jsem si zašla na Kliniku Yes Visage na kontrolu znamének a jedno mi museli odstranit. Naštěstí jsem přišla na prevenci včas a každému to vřele doporučuji, protože jedna návštěva lékaře vám může zachránit život." prozradila modelka, která nechala preventivně vyšetřit i svoje dva syny.


Nezapomínejte na prevenci a nechte si ZDARMA 13.5. 2019 odborně vyšetřit znaménka dermatologem v příjemném prostředí soukromé kliniky. Dermatolog za pomoci dermatoskopu důkladně zkontroluje znaménka, zda jsou v pořádku či je lepší je odstranit a případně poslat na histologii.
Letos poprvé máte možnost nechat si v rámci akce Evropský den melanomu ZDARMA vyšetřit znaménka na Klinice YES VISAGE v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura