Ondřej Ruml: Ukázal svou starou škodovku

Ondřej Ruml: Ukázal svou starou škodovku

Poslední výprava žlutých trabantů uzavírá velkolepou cestu napříč kontinenty. Milovníci těchto dvoutaktních plastových symbolů Východního Německa měli možnosti společně s cestovatelem Danem Přibáněm v předpremiéře zhlédnout road movie Trabantem tam a zase zpátky. Ujít si jedinečnou příležitost nenechal ani zpěvák Ondřej Ruml, který stylově dorazil ve své Škodovce 110 L.

Zpěvák, hudebník a herec Ondřej Ruml patří k jistotám naší hudební scény. S albem Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha (2014) zaujal nejen posluchače, ale i hudební kritiky, kteří ocenili citlivý a zároveň osobitý přístup k úpravám písní, jež mnozí považují za nedotknutelné. Na následujícím a cappella albu Nahubu (2016) plně potvrdil svoje pěvecké a výrazové schopnosti, svoji muzikálnost a bohatou výrazovou škálu.V neposlední řadě svůj talent předvedl i v show Tvoje tvář má známý hlas.


Málokdo ale o něm věděl, že je milovníkem starých aut. Jeho žlutá Škoda 110 L patří dnes k vyhledávaným sběratelským kouskům. Tohoto veterána naše automobilka vyráběla mezi roky 1969 až 1977. Oproti předchůdci měl větší motor i modernější výbavu.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura