Ozzy Osbourne: Jeho žena přiznala, že byl v kómatu

Ozzy Osbourne: Jeho žena přiznala, že byl v kómatu

Zdravotní problémy Ozzyho Osbourna se kupí jeden za druhým a vyústily až ve zrušení jeho letošního koncertního turné. A otázkou, zda se rocker bude vůbec schopen na koncertní pódia vrátit příští rok, nebo zda bude celé turné zrušeno bez náhrady.

Rocker upadl uprostřed noci tak nešťastně, že si pohnul se všemi kovovými implantáty, které má ve svém těle od roku 2003. Jeho manželka Sharon přiznala, že před šestnácti lety boural na motorce a byl několik dní v kómatu. Lékaři ho nakonec dali dohromady, ale tělo mu museli "vylepšit" mnoha kovovými implantáty. Jenomže po nočním pádu snad ani jeden nezůstal na svém místě.


Letošní rok začal pro Ozzyho opravdu katastroficky. „Na začátku roku měl špatnou chřipku, která přešla do bronchitidy, jež následně přešla do zápalu plic, také ho trápila infekce v ruce" vysvětlila Sharon. „A když se konečně dostal z nemocnice, měl doma tuhle nehodu." uzavřela se slzami v očích.


Minulý týden Ozzy odložil své turné v roce 2019 v Severní Americe a Evropě. „Nemůžu uvěřit, že musím odložit turné. Slovy nedokážou vyjádřit, jak frustrovaný, rozzlobený a depresivní z toho jsem. Jsem vděčný za lásku a podporu, kterou dostávám od své rodiny, kapely, přátel a fanoušků." napsal Ozzy.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura