Ivana Christová: Čím se dnes živí první československá Miss?

Ivana Christová: Čím se dnes živí první československá Miss?

Neuvěřitelných 30 let uplynulo od první korunovace královny krásy. 8. dubna 1989 prezident Miss Miloš Zapletal dekoroval Ivanu Christovou. Na den přesně se většina vítězek soutěže sešla na akci „Setkání Miss po 30 letech". Hosté během večera zhlédli hlavní okamžiky soutěže - a to když Ivana Christová přebírala korunku a Taťána G. Brzobohatá vyhrála Miss World.

Právě na první novodobou královnu krásy Ivanu Christovou už nikdo nikdy nezapomene. Byla to právě ona, kdo prošlapala cestičku dalším vítězkám. Svůj titul využila nejen jako úspěšná modelka, která procestovala celý svět, ale i jako realizátorka charitativních aktivit.


Kromě toho je Christová maminkou devatenáctileté dcery Daniely, stala se podnikatelkou a již 14 let se věnuje práci se ženami, jejich kráse i osobnímu rozvoji. "Miss se pro mě stala velkou zkušeností k mojí vlastní seberealizaci a vytrvalé práci na sobě. Dala mi odvahu plnit si sny a žít život naplno. Snažím se být aktivní a podporovat ostatní, aby si také věřili. Je to můj život, můj osud a já ho přijala se všemi pozitivy i negativy. Vždyť to k životu patří. S titulem Miss se žije tak, jak jsem si to sama vytvořila. Samotný titul, bez snahy a práce na sobě, nemusí tolik znamenat," prozradila během večer Ivana Christová.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura