Jana Kirschner: Proč ji nikdo nemá rád?

Jana Kirschner: Proč ji nikdo nemá rád?

Proč mě nikdo nemá rád, takovou otázku by si měla položit Jana Kirschner. V roli koučky sledované show The Voice se proti ní strhla vlna nevole hned od samého začátku, a jak to tak vypadá, nic se nemění ani v průběhu vysílání.

Televize Nova v počátcích show reagovala na kritiku Jany Kirschner, kterou diváci považovali většinou na afektovanou nebo zfetovanou, tvrzením, že zpěvačku umírní. To se ale tak úplně nepovedlo.


Kirschner si už sice nehrabe pořád do vlasů, svoje afektované výstupy ale utlumit nedokáže. Neustále se kření, nedokáže se chvíli soustředit a nezbavila se ani tolik vytýkaného afektovaného chování. Neustále všechno zveličuje a ostatním skáče do řeči. Asi tak by se daly shrnout ty největší výtky od diváků.


Kirschner si sice v roli koučky za celou show přijde na slušné peníze, co to ale bude znamenat pro její kariéru, je velký otazník. Snad ještě nikdy v historii talentových show nebyl některý z porotců tak nenáviděný. Zpěvačka aby se teď bála, zda po The Voice budou lidi chtít chodit na její koncerty.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura