Erika Stárková: Orlandu Bloomovi dělá mámu

Erika Stárková: Orlandu Bloomovi dělá mámu

Erika Stárková je herečka, zpěvačka a hlídačka dětí, kterou ke slávě katapultovala tolik propíraná role Dáši v seriálu Most. Ovšem Stárková si od slávy drží odstup, což ukázala i na udílení cen Český lev, kde drsně odpálkovala novináře poté, co se jí začali ptát na její sexy dekolt.

Stárková se u Jana Krause svěřila, že neměla na růžích zrovna ustláno. Kromě jiného prošla vážnou nemocí. "Těžce jsem onemocněla se štítnou žlázou a rok se dávala dohromady. Přišla jsem i o hlas, což je pro herce stresující. Takže jsem se musela zastavit, bylo to období meditace a transformace. Moc mi pomohla rodina, hlavně sestra Lenka a její muž - herec Václav Neužil, u nichž na Vinohradech jsem tehdy bydlela. Vzali si mě pod křídla."


Stárková s menších rolích objevila v různých seriálech, nyní hraje v divadle Pod Palmovkou. „Vedle komedie Pusťte Donnu k maturitě! tu mám roli v Žítkovských bohyních, kde obstarávám i hudební doprovod," prozradila Erika. Největší terno ale udělala u zahraniční produkce. Jde o fantasy seriál Carnival Row v hlavní roli s Orlandem Bloomem, kde Stárková získala roli jeho matky, víly Fairy. „A čeká mě spolupráce s jedním studentem ze Zlína a bývalými kolegy, hezký projekt. Jsem otevřená všemu. Tím, že se živím na plný úvazek hlídáním dětí, nemám nouzi o živobytí," zdůrazňuje stále herečka.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura