Langmannová a Novotný: Přiznali manželské problémy

Langmannová a Novotný: Přiznali manželské problémy

Vypadají sice jako pohádkový pár, ne vždy tomu ale bylo tak! Manžel Renaty Langmannové (32) zavzpomínal na období, kdy známý pár ze všeho nejvíc připomínal Krásku a zvíře. V novém pořadu Příběhy z holičství se Ondřej Novotný (41) rozpovídal o chvílích, kdy si sáhl na dno svých fyzických i psychických sil a vlastní žena ho nepoznávala.

Moderátor a organizátor zápasů MMA, kterému se nedávno podařilo do týmu Oktagon získat i obávaného bijce Karlose Vémolu, přitom není žádné tintítko. Reprezentačně hrál házenou a je mistrem thaiboxu. Přesto se s následky pobytu na ostrově Caramoan vyrovnával několik měsíců.


Zákulisí jedné z nejnáročnějších profesních výzev, kterým v životě čelil, popsal Ondřej Novotný pohodlně usazen v holičském křesle a s precizně zastřiženými vousy.
O takovém luxusu si přitom mohl během natáčení obou sérií reality show Robinsonův ostrov nechat jen zdát! „Šlo o nejpřísnější věc, kterou jsem kdy zažil. A to jak pro účastníky, tak pro štáb. Bylo to opravdu krásné, ale hodně drsné. Režim, který byl při natáčení nastolený, hodně leze na psychiku, na fyzičku, a tím pádem se pod jeho tlakem lidi lámou jako sirky, a to hlavně ti ze štábu. Chvílema to bylo dost na hraně. Celé to bylo o velkém hladu a utrpení," líčí zkušený komentátor sportovních utkání perné okamžiky ve filipínském ráji.


„Může to vypadat, že zatímco účastníci bojovali o život, tak já jsem tam byl na dovolené, ale tak to není. Makal jsem osmnáct i dvacet hodin denně. Například, když soutěžící hráli hodinu a půl hru, tak pro mě to znamenalo být na place tak dvě hodiny předem a další dvě hodiny po tom, co oni skončili. To celé probíhalo na slunci v padesátistupňovém horku. Moje žena by vám řekla nejlíp, že když jsem se vrátil domů, tak to se mnou bylo k nevydržení," dodává Novotný, který se před kamerami internetové televize Mall.tv svěřil i se svými dalšími plány. Žádné extrémní dobrodružství mezi nimi ale není.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura