Martina Sáblíková: Po návratu ze zámoří bude chystat svatbu

Martina Sáblíková: Po návratu ze zámoří bude chystat svatbu

Martina Sáblíková je čerstvou světovou rekordmankou v rychlobruslení a má za sebou sezónu snů. A hezké časy má navíc před sebou. Jen co se vrátí ze zámoří, kde jela finále světového poháru, bude mít plné ruce práce se svatbou.

Martiny maminka Eva Sáblíková si totiž bude brát svého dlouholetého přítele Karla. Karel požádal Evu o ruku loni v den jejich sedmiletého výročí a rádi by svatbu stihli ještě letos. Martina se prý těší na organizování a pomáhání se svatebními přípravami a určitě taky přispěje na svatební výdaje.


Však taky právě maminka s dědou jsou ti, kteří Martinu od mala podporovali, ať psychicky nebo finančně. První sponzoři totiž přišli až po olympiádě v Turíně v roce 2006. Do té doby hradila veškeré výdaje na rychlobruslení rodina.


„To si nikdo nedokáže představit, kolik to bylo peněz, bylo to hodně těžký. Do Itálie, kam hodně jezdili, si jídlo vozili s sebou, jsou tam pokoje, kde je kuchyň, takže jídlo měli nabalený a zavařený věci, takže si to tam ohřívali. Ostatní závodníci měli daleko lepší podmínky. Mohli chodit na jídlo, kdežto oni si to museli připravovat sami. Jako když si vzpomenete na film Slunce Seno Erotika, když jeli na tu dovolenou, tak vybavený řízkama a chlebem a svými potravinami, tak asi takhle to vypadalo," zavzpomínala na těžké začátky matka Martiny Sáblíkové Eva.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura