Tomáš Řepka: Alimenty neplatí ani první manželce, čekal ho další soud

Tomáš Řepka: Alimenty neplatí ani první manželce, čekal ho další soud

Tomáš Řepka se znovu ocitl u soudu kvůli alimentům, tentokrát se ale projednávaly jeho dluhy na výživném na dvě děti z prvního manželství. Řepka totiž dlouhodobě neplatí alimenty ani své první ženě Renátě, ani té druhé, kterou byla Vlaďka Erbová.Osmnáctiletému synu Tommasovi a třiadvacetileté dceři Veronice dluží dohromady přes 2 milióny korun. Podle rozhodnutí soudu z roku 2011 má bývalý fotbalista dětem platit výživné 25 tisíc korun měsíčně. Od května 2015 ale uhradil jen zlomek.

I tentokrát se Řepka bránil tím, že dlouhodobě nepracuje a vydělává nárazově jen malé částky. Stejně jako na syna Markuse, kterého má s Erbovou, chce i na své děti z prvního manželství platit něco okolo dvou tisíc korun.


Obě bývalé manželky se ale od Řepky, který kdysi jako aktivní fotbalista vydělával milióny korun měsíčně, nedočkají žádné pozitivní změny. O děti se nezajímá a dlouhodobě neplatí. U soudu dokonce padla informace, že má Řepka aktuálně hned devět exekucí v řádu několika miliónů korun.Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura