Felicity Huffman: Zoufalá manželka zatčena za podvody

Felicity Huffman: Zoufalá manželka zatčena za podvody

Herečky Felicity Huffman a Lori Loughlin byly zatčeny a za obviněny z podvodu poté, co byly údajně spojeny s úplatkářským systémem na univerzitách
.
Bývalá hvězda Zoufalých manželek patří mezi 50 osob obžalovaných federálními úřady v Bostonu, jež byly součástí celorepublikového systému, díky němuž bohatí rodiče dávali úplatky profesorům nebo atletickým trenérům, aby tak zajistili místa pro své děti na vysokých školách, včetně Yale, Georgetownu a Stanfordské univerzity, a to bez ohledu na jejich schopnosti.

Tisková zpráva vydaná státními zástupci amerického státního zastupitelství v Massachusetts uvádí: „Desítky osob zapojených do celostátního spiknutí, které usnadňovalo podvádění při přijímacích zkouškách na vysoké škole a přijímání studentů do elitních univerzit a elitních sportovních tymů, byly zatčeny federálními agenty."

Huffman, kdo má dvě dcery s manželem William H. Macym, je ve vazbě a očekává se, že bude propuštěna na kauci. Prokurátoři tvrdí, že zaplatila 15 000 dolarů, aby pomohla jednomu ze svých dětí dosáhnout vysoké úrovně při přijímací zkoušce na jednu z univerzit.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura