Romana Pavelková: Přiznala domácí násilí

Romana Pavelková: Přiznala domácí násilí

ModelkaRomana Pavelková využila nedávného Dne žen a upozornila na důležitá témata týkající se právě žen. Pavelková představila svůj nadační fond veřejnosti a rozkryla bolestivé téma ze své minulosti.

„Nadační fond, zaměřený na problematiku domácího násilí, jsem založila před víc než rokem. První oficiální akci jsem ale uspořádala s Pavlínou Kučerovou až nyní, kdy se mi podařilo navázat spolupráci s několika azylovými domy," vysvětluje zrzka.


Sama se ke spekulacím, které se týkaly násilí na její osobě, vyjádřila až nyní: „Ano, impulzem byla vlastní zkušenost před mnoha lety. Nikdo by to do mě neřekl, stejně jako do většiny ostatních žen, které často tiše trpí a problém skrývají před celým světem."


Charitativní akci přišla podpořit i Romanina kamarádka a kolegyně Iveta Vítová s dcerkou. „V každodenním životě na sebe často zapomínáme, upřednostňujeme děti, partnery, rodinu, ale občas je třeba se zastavit a udělat si chvilku jen pro sebe. Bohužel, jsou ženy, které si takový luxus z různých důvodů nemohou dopřát. Měly bychom se navzájem podporovat, proto jsem dnes tady," kvituje myšlenku půvabná moderátorka.
Foto: Archiv BeautySense

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura