Chudák velbloud!: Poznáte hvězdu Primy?

Chudák velbloud!: Poznáte hvězdu Primy?

To, že měl jako dítě skoro metrák, už přiznal. Teď ale moderátor Velkých zpráv a Názorů bez cenzury na Primě Matěj Misař vytáhl ze svého archivu další pecku. Záběr z rodinné dovolené v Egyptě dokazuje, že na sobě opravdu zapracoval.

Turistickou atrakci, jízdu na velbloudovi si jako malý nemohl nechat ujít, vznikl při tom tenhle snímek.
„Bylo to na dovolené v Egyptě, v poušti, kde jsem byl s mamkou. Mohlo mi být tak jedenáct let a to je právě ten věk, kdy jsem se blížil metráku," prozradil Misař.
Vážil skoro metrák. „Doteď si pamatuji, jak mě na toho velblouda museli vysazovat tři muži," směje se. S tím je teď ale konec a Matěj se díky disciplíně a tréninku pod dohledem vypracoval.


Teď má zhruba sedmdesát kilogramů a dál sportuje, to hlavní, co mu pomáhá je pravidelný trénink, cvičí až šestkrát týdně a upravený jídelníček.
„Popravdě s váhou bojuji do dnes. Musím dostatečně cvičit a k tomu vědět co jíst. V září se chystám na další půlmaraton a k tomu to chci do léta docela vysekat. Navíc, rád bych trochu přispěl k tomu, aby se lidé začali zajímat o to co jí, jak jí a že takové ty strojené jídelníčky jsou úplně k ničemu," dodává moderátor.


Je milovníkem burgerů, ale musí se hlídat. „Ohledně jídla mi radí jeden z největších odborníků co se výživy v republice týče Martin Barna. Jsem jen pod dohledem. Na mě to funguje, je tam ještě ten bič nahoře," směje se.

Autor: iHOT.cz



Všechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura