Vykulený Rami Malek: Převzal Oscara a spadl z pódia

repro foto youtube video
Vykulený Rami Malek: Převzal Oscara a spadl z pódia (repro foto youtube video)

Dosud průměrně obsazovaný herec Rami Malek dostal svou životní roli, jakou je postava Freddieho Mercuryho ve filmu Bohemian Rhapsody. Když na to přijde, dokáže vykulit oči stejně, jako samotný Mercury. Vždyť taky oba mají v krvi podobné geny.

Malek má egyptské předky, vždyť taky hrál Egypťana v úspěšné sérii Noc v muzeu. Role Mercuryho, který měl pro změnu perské předky a narodil se na Zanzibaru, mu doslova změnila život po všech stránkách. Stal se z něho přes noc snad nejslavnější herec současnosti a taky si díky filmu našel holku. Začal randit se svou hereckou partnerkou z Bohemian Rhapsody Lucy Boynton.


Doslova noc snů má Malek právě za sebou. Dostal Oscara v kategorii nejlepší herec. "Fakt, že tady slavíme Freddieho, je jenom důkazem, že toužíme po příbězích, jako je jeho. Jsem syn imigrantů z Egypta a část mého vlastního příběhu se píše nyní. Nemohl bych být vděčnější za to, jak mě podporujete. Je to něco, čeho si budu cenit do konce života," řekl Malek a spadl z pódia.


Rozrušený herec byl díky všem emocím ze zisku nejprestižnější filmové ceny světa tak mimo, že prostě šel a šel až si nevšiml, že je konec pódia a zřítil se dolů. Ošetřovat ho ale přivolaní lékaři nemuseli, Malekovi se naštěstí nic nestalo. Jen utrpěl o jeden šok navíc.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura