Pavla Beretová: Jako servírka zachrání "mrtvého" Filipa Blažka

Pavla Beretová: Jako servírka zachrání

V novém seriálu televize Prima Černé vdovy se herečka Pavla Beretová představí jako servírka Billy, která se postará o zraněného Mirka (Filip Blažek) a nechá ho u sebe bydlet, aby mohl zjistit, kdo stojí za výbuchem lodi. Jen jako spolubydlící ale dlouho nezůstanou.

Když se ve dveřích pražského baru objeví potlučený a krví potřísněný Mirek, s pohodovou servírkou Billy to ani nehne. Naopak, nalije mu panáka a nechá ho u sebe bydlet. „Billy je taková otevřená a nebrání se ničemu - a co si budeme povídat, když přijde do baru Filip Blažek a podívá se těma svýma očima, nedá se mu odmítnout pomoc. Málokterá barmanka by odolala," přiznává se smíchem Pavla, která se s Filipem znala dávno před natáčením. „My se s Filipem známe léta. Dokonce jsme se potkali před natáčením v hotelu v Ostravici v Beskydech, kde já byla na dovolené a on tam měl nějaké zájezdové představení, tak jsme si dali kafe a povídali si."


Pavla Beretová se do seriálu Černé vdovy dostala díky režiséru Radku Bajgarovi, se kterým se potkala na karlovarském filmovém festivalu, a tam se domluvili. „Upekli jsme to v Karlových Varech, když jsme se tam potkali po promítání filmů." Za pár měsíců tak stála před kamerou a rozjížděla jízdu s Billy. „Je to taková pohodová holka, a když vidí, že ten chlap nic neudělal, tak toho nakonec využije. Bere život, jak přichází, a dramaticky to neřeší," lehce naznačuje, jak to s její postavou bude.


Kromě Filipa Blažka, se kterým měla herečka většinu scén, se před kamerou potkala i s Jitkou Čvančarovou a Janou Plodkovou. Jedné překazí jeden noční plán a druhá zase překazí tu její noční akci. „Strašně jsme s Janou a Jitkou klepaly zubama, měly jsme na sobě jen lehké oblečky, a jakmile se řeklo stop, zaběhly jsme se do auta ohřát" vzpomíná na natáčení herečka.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura