Oscaři se blíží: V dárkových taškách bude tráva i kosmetické procedury

Oscaři se blíží: V dárkových taškách bude tráva i kosmetické procedury

Na Oscarech vyhrává každý, tedy pokud patří do okruhu pětadvaceti nominových v hereckých a režisérských kategoriích. Na ně totiž čeká dárková taška, jejíž hodnota neustále stoupá a stejně jako se v nich každoročně objevuje pár bizarních dárků. Hollywood se ale stále nepoučil, a tak cena letošního dárkového balíčku přesahuje znovu 100 tisic dolarů, tedy přes 2 milióny korun.

Tak například pokud jste Emma Stone či Lady Gaga, dárková taška vás nemine. Za 20 tisíc dolarů si tak vyrazíte třeba na Galapágy či Amazónie, pak si odpočinete v luxusním hotelovém resortu v Řecku a až se konečně vrátíte domů, ještě si dáte leháro ve wellnessu v Malibu.


Další významnou položkou oscarové dárkové tašky jsou kosmetické procedury v hodnotě 30 tisíc dolarů, po kterých dozajista každý značně omládne.


No a tradičně nesmí chybět něco bizarního. Třeba VIP členství v MOTA, což je kalifornský kanabisový klub. A k tomu taky řada různých produktů z trávy. A když ani po požítí toho všeho nebudou mít letošní oscaroví nominantni dost, můžou si cvaknout z různých lahví dobrého alkoholu, mezi kterými je i ta s absinthem.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura