Ester Geislerová: Do seznamování a randění se vrhla po hlavě

Ester Geislerová: Do seznamování a randění se vrhla po hlavě

V romantické komedii LOVEní od režiséra Karla Janáka se hlavní postava Eliška v podání Ester Geislerová vrhne po hlavě do seznamování a randění. Hledání lásky jí ale zkomplikuje fakt, že se musí nastěhovat k nevlastnímu bratrovi v podání Jakuba Prachaře. To je vyhlášený podivín, na střeše chová včely a Elišku u sebe doma za žádnou cenu nechce.

Ester Geislerová hrála ve slavné komedii Karla Janáka Snowboarďáci i v řadě dalších snímků, komedie LOVEní je přesto jejím prvním filmem ve stěžejní hlavní roli. V roce 2002 vyhrála prestižní modelingovou soutěž Elite Model Look Czech republic, vystudovala Akademii výtvarných umění, pod značkou Ester&Josefina se spolu s Josefínou Bakošovou věnuje designu, módě a stylingu a mají úspěch s konceptem rozchodových hlášek.


„Docela mě překvapilo, jak se Karel s jistotou orientuje i ve vnitřních ženských pohnutkách. K tomu má cit pro komedii," říká k obnovené spolupráci s Janákem Ester Geislerová. „Ester byla pro romantickou komedii skvělá volba. Její komika je často jemná, založená na nadhledu a jemné ironii. Umí být opravdová, upřímně nešťastná i hodně sexy," vrací komplimenty herečce Karel Janák.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura