Monika Marešová: Nejotužilejší na mejdanu Novy

Monika Marešová: Nejotužilejší na mejdanu Novy

Pětadvacáté výročí největší soukromé televize Nova se slavilo velkolepě. Do pražského Obecního domu se sjely především tváře televize, ale i další celebrity a osobnosti. Počasí jim ale nepřálo, a tak zejména odchod domů se speciálně pro dámy v lodičkách změnil docela v horor. Jednu chvíli pršelo tak hustě, že vyjít ven bez náhradních bot se rovnalo promočeným nohám.


Herečka Michaela Badinková raději zůstala stát  načerveném koberci a s deštníkem, který ji držela ochranka, čekala, až pro ni přijede taxík, jen aby nemusela udělat krok. I moderátorka Petra Svoboda se k autu nechala doprovodit bodyguardem s deštníkem, i když alespoň pár kroků v lodičkách udělala. A Zorka Hejdková se s manželem vydala do nepohody úplně pěšky, i když její výraz ve tváři hovořil jasně o jejím "utrpení."


Nejotužilejší ze všech je ale rozhodně Monika Marešová. Leošova manželka překvapila už tím, že na galavečer dorazila v krátké sukni. K autu potom skákala po dlažebních kostkách nejen v krátké sukničce a lodičkách, ale dokonce i bez kabátu. A na rozdíl od ostatních se u toho navíc tvářila, jakoby snad byla na procházce po pláži.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura