Maggie ze Simpsonových má svůj vlastní film!: A je volně dostupný na youtube

Maggie ze Simpsonových má svůj vlastní film!: A je volně dostupný na youtube

Již dnes přinese Prima COOL nejnovější epizody Simpsonových (30.série). Ale nový je také samostatný film Maggie Simpsonové! Ten navíc jeho tvůrci volně umístili na youtube!

Krátký film s názvem Simpsonovi: Maggie zasahuje byl v roce 2012 uveden v kinech v USA jako předkrm před snímkem Doba ledová 4: Země v pohybu. Jedná se o první krátkometrážní animovaný snímek společnosti FOX, který byl natočen podle televizního seriálu, navíc ve formátu 3D. Přestože byl nominován na Oscara v kategorii krátkých animovaných filmů, a kritici se nechali slyšet, že byl lepší než samotná Doba Ledová 4, povědomí o něm je v Evropě takřka nulové. Tvůrci se ale rozhodli, že toto dílo chtějí šířit mezi fanoušky žluté rodinky, a tak je tento snímek oficiálně volně dostupný na YouTube, a to pod původním názvem The Longest Daycare. V tomto kraťasu nejsou žádné dialogy, ve filmu neuslyšíte ani jedno slovo, pouze hlášku Pšššt před začátkem filmu. Hlavním a zároveň jediným komunikačním prostředkem malé Maggie je její již typický zvuk dudlíku, takže je tento snímek srozumitelný i bez překladu a tvůrci doufají, že si ho zamilují i lidé mimo USA.


Příběh pojednává o tom, jak se Maggie Simpsonová na den ocitne ve školce Ayn Rand Daycare Center, kde jí po řadě pochybných testů odloží do oddělení pro průměrně inteligentní. Místnost s názvem „Nothing special" je pro Maggie utrpením. Je v ní jen pár mizerných hraček, které jsou navíc okousané od ostatních dětí, a hlavně se v ní nachází zlý Gerald. Maggie, která marně touží patřit do skupinky nadaných dětí, jejichž zázemí je plné stimulujících hraček, hudební výchovy a speciálních doplňků, naplní své poslání i tady. Před miminem Geraldem, který likviduje všechny motýly v okolí, ochraňuje osamělou kuklu, s níž naváže velice intenzivní vztah... Podaří se jí kuklu zachránit, aby se z ní mohl vylíhnout motýl?

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura