Nikola Ďuricová: Popelka se zasnoubila a pak skončila

Nikola Ďuricová: Popelka se zasnoubila a pak skončila

Taková to byla sláva a najednou je konec. V krátkém prohlášení to oznámili producenti společnosti NOGUP agency. Přestože byla podzimní představení vesměs do posledního místa vyprodaná, přiznali, že projekt nezvládli ufinancovat. Ještě štěstí, že hlavní představitelka Nikola Ďuričová se stihla těsně před koncem show zasnoubit na pódiu.

"Vážení přátele, bohužel vám musím oznámit, že nejsme schopní dál provozovat muzikál Tři oříšky pro Popelku. Proto jsme nucení zrušit únorová a březnová představení. Nebyli jsme schopní nadále projekt ufinancovat, ačkoliv jsme proto dělali vše, co bylo v naších silách a to na úkor našich osobních peněz a i zdraví," píše se v prohlášení.


"Byl to krásný projekt, ke kterému bychom se jednou rádi vrátili, teď to ale bohužel není možné. Nemůžeme nikoho z vás nadále vystavovat pozdnímu vyplacení honorářů za vámi bezchybně odvedenou práci. V současné době se musíme dát zdravotně dohromady, příjmout svou producentskou prohru a hlavně zlikvidovat vaše pohledávky. Je nám líto, že jsme vám způsobili problémy, ale uděláme všechno proto, aby byla co možná nejrychleji zjednána náprava," slibují v prohlášení.


Ke svým dluhům vůči hercům a realizačnímu týmu projektu se budou stavět čelem. "Všem se vám hluboce omlouváme," ukončili producenti prohlášení.


Muzikál Tři oříšky pro Popelku měl premiéru 12. října 2018 a poslední představení se odehrálo 31.12. 2018.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura