Veronika Arichteva: Stále se raduje ze své první filmové role

Veronika Arichteva: Stále se raduje ze své první filmové role

Přestože je už dávno známou herečkou, objevovala se Veronika Arichteva především v televizních seriálech. Stačí vzpomenout třeba série Vyprávěj nebo nejčerstvější První republiku. Ve filmu si vůbec poprvé zahrála až nyní, když dostala nabídku od mladého talentovaného režiséra Davida Baldy do filmu Narušitel.

„Pro mě to byla první filmová zkušenost, neboť do té doby jsem točila jen seriály nebo televizní filmy, takže jsem byla velmi šťastná, že mě David oslovil. Vzpomínám si, že mi zavolal, řekl své jméno, a že by mi chtěl nabídnout roli ve svém filmu. Tak jsem poděkovala, zadala jeho jméno do vyhledávače a našla jsem jeho fotky, o kterých jsem si původně myslela, že jsou staré, že je na nich tak mladý. Teprve časem jsem se dopídila, že je mu osmnáct, že začíná, a tak mi došlo, proč mě oslovil," prozradila pobaveně herečka, která to zpočátku brala jako takový experiment party mladých lidí, ale velice brzy ji strhlo jejich nadšení pro věc.


Arichteva si díky svojí radosti z první filmové role nenechala ujít ani křest filmové knížky, na kterém se sešla právě s maldý režisérem Davidem Baldou.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura