Pavla Dostálová: Dcera bývalého ministra kultury září v seriálu s Langmajerem

Pavla Dostálová: Dcera bývalého ministra kultury září v seriálu s Langmajerem

Sympatická herečka Pavla Dostálová má v seriálu Lajna, který právě běží na Stream.cz a Televizi Seznam, o zábavu postaráno. V roli Kláry se totiž stará jakožto ošetřovatelka o havířovský hokejový tým v čele se Zdeňkem Piškulou. Ačkoliv Pavla působí velmi křehce, nezalekla se ani trenéra Hrouzka v podání Jiřího Langmajera.

Pavla Dostálová (31) se v seriálu Lajna představila jako Klára, holka z drsného havířovského prostředí, která se jen tak něčeho nezalekne. I přesto ji ale ostřížím okem hlídá její seriálový otec Norbert Lichý. „S Norbertem se známe z Ostravy, máme velmi podobný smysl pro humor. Skvěle se s ním spolupracuje, kdykoliv jsem se zeptala, zda bychom si něco mohli vyzkoušet nebo ho poprosila o radu, nikdy mě neposlal do háje," vzpomíná Pavla Dostálová na natáčení Lajny.


A jak to má herečka s hokejisty?
„Takřka denně se s jedním vídám. Je to papírový Jaromír Jágr, stojící na chodbě jednoho panelového domu. Jinak jsem do světa hokeje, potažmo hokejistů, pronikla pouze skrze seriál Lajna," říká Dostálová a dodává: „No a jednou jsem omylem vtrhla do hokejové šatny, hned po tréninku. A musím říct, že jsem zbaběle prchla. A to hodně rychle," doplnila se smíchem.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura