Lucie Polišenská: Zpátky na místě činu

Lucie Polišenská: Zpátky na místě činu

Ač je rodina Krejzových početná, stále není úplná. Maminka se toulá za severním polárním kruhem a jedna z dcer, Cinda, lítá bůhvíkde. Takže když se blíží maminčiny narozeniny a má se udělat velká rodinná fotografie, někdo zkrátka schází. I když, jeden nečekaný návrat rodinka zažije, takže fotka může vzniknout a za případné katastrofy nikdo nemůže. Jsou to zkrátka Krejzovi.

Pro maminku v podání Jaroslavy Kretschmerové všechno, takže když Anna (Vanda Hybnerová) zavelí, že se bude fotit celá rodina, na značkách a v bílém bude stát opravdu celá rodina. Jen ta Cinda (Lucie Polišenská) se někde pořád toulá, a kvůli focení rozhodně přijet nehodlá. Zato Fero Čumpelík (Michal Suchánek) je u Krejzových jako přibitý. Zbavit se ho nejde, a nakonec i ta Cinda z Maďarska dorazí. Cinda Krejzová tak hlásí návrat domů, což pro její představitelku Lucii Polišenskou znamená opět naskočit do natáčecího procesu. „Moc mi to nepřišlo ani jako návrat, protože jsem měla hodně jiné práce. Mám spíš pocit, že jsem v Krejzových teprve začala, než abych se vracela. Byl to takový skok rovnýma nohama do rozjetého rychlíku," prozrazuje své pocity po natáčení herečka, které se zatím v seriálu objevila jen v prvním díle. „Cinda cestovala po Evropě se svým food truckem. Pořád někde poletovala. Je taková hodně do světa, takže karavan, pohodička a jedem," vysvětluje zmizení své postavy a přiznává, že se musela na Krejzovy podívat, aby se zase zorientovala. „Snažila jsem se na pár dílů podívat, ale večery trávím v divadle, tak jsem se snažila pochytat, co jen šlo. Kdo jaký je, jaké tam jsou vztahy..."
Seriál Krejzovi zaznamenal jednu zásadní změnu, to když hlavní představitel Jana Krejzy Václav Postránecký s natáčením skončil a naskočil místo něj Oldřich Navrátil. I s tím byla herečka rychle obeznámena. „Zaregistrovala jsem to, protože pan Postránecký se mnou hrál v Národním divadle. Bohužel jsem s ním měla v Krejzových jen pár natáčecích dní a přeju mu brzké uzdravení. Na druhou stranu jsem se s ním na place nestačila tak sžít, takže pro mě to střídání s Oldřichem Navrátilem nebyla tak velká změna. Když já naskočila, tak Olda už točil. Asi jsem to měla jednodušší, navíc se známe z divadla," vysvětluje Lucie Polišenská. Další, na co se musela herečka tak trochu připravit, byla typická krejzovská zrzavá image. „Vlasová proměna na zrzavou byla u mne složitější, jelikož kvůli divadelním závazkům jsem se nemohla nechat obarvit. Řešíme to tak, že než začnu točit, tak si vlasy umyju takovým šampónem, který mi trochu pomůže. Stejně tak příčesky a trošku mi to ještě v maskérně přestříkají sprejem. Zatím nikdo nic neříkal, tak si myslím, že to funguje," popisuje proces barvení. A na co se diváci můžou s Cindou těšit? „To já nesmím říct, ale tak naznačit můžu... Cindu čeká spousta legrace s Mártym (Jan Komínek), rodinou, Ančou a taky trochu narazí na spory se sestrami."

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura