Martina Randová: Takhle to sluší Heluš z Ordinace

Martina Randová: Takhle to sluší Heluš z Ordinace

Herečka Martina Randová se proslavila rolí Heluš v Ordinaci v růžové zahradě, tedy v roli, kterou původně vzala tak trochu proto, aby se uživila. Nakonec jí ale právě Heluš vynesla na výsluní, i když Randová hraje dlouho především na divadelních prknech.



Randová si svoje místo na slunci musela vybojovat, navíc mimo jiné v Třinácté komnatě přiznala, jaké si z dospívání nesla traumata."Už na střední škole jsem byla pěkně oplácaná. Když jsem udělala konkurz do Horáckého divadla, mohli jste mě vidět ještě jako baculku. Vážila jsem osmdesát dva kilo a vůbec to nevypadalo, že bych někdy zhubla. Pořád jsem sice držela nějaké diety, ale nikdy mi to dlouho nevydrželo," svěřila se Randová. "Smířila jsem se s tím, že budu tlustá. Přestala jsem držet diety, vyčítat si sladkosti a začala jíst všechno, na co jsem měla chuť. A po nějakém čase si moje tělo „řeklo", že si nemusí dělat zásoby, když dostane, co chce, hned, a začalo hubnout. Teď mám 58 kilo a jsem naprosto spokojená," dodala herečka.

Ta má se svým parťákem Martinem Zounarem za sebou skvělou premiéru hry Dva nahatý chlapi a nutno dodat, že jí to moc slušelo jak na jevišti, tak i v zákulisí.



Autor: iHOT.cz



Všechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura