Robert Mikluš: Kvůli téhle ženě se přestěhoval do Prahy

Robert Mikluš: Kvůli téhle ženě se přestěhoval do Prahy

Herec Robert Mikluš, zatím asi nejvíce známý jako Strážmistr Topinka, ukázal svoji přítelkyni Veroniku Lazorčákovou. Za touhle ženou se totiž před lety přestěhoval do Prahy, i když zde neměl žádnou práci. Velká láska mu ale pomohla nakonec i k velké roli.Šestatřicetiletý Mikluš má oči jen pro jednu ženu, herečku Veroniku Lazorčákovou, kvůli které se kdysi dokonce přestěhoval do Prahy. "Prvotní impuls stěhování byla Veronika Lazorčáková, se kterou jsem několik let už žil. Hrála v Národním divadle moravskoslezském Ostrava a dostala lano do Dlouhé. I já po osmi letech na Provázku cítil potřebu změny. Tak jsem se rozhodl to spojit a dal jsem v Huse výpověď. Shodou okolností mi asi měsíc na to nabídli roli v seriálu Doktor Martin, čili jsem věděl, že budu mít i nějaký zdroj peněz, který mi přechod do Prahy umožní tak, abych nemusel pracovat po kavárnách."

Stěhování za láskou Miklušovi přineslo nejen aktuální živobytí, ale taky další pracovní nabídky. Od té doby točí i další projekty a jeho hvězda stále stoupá vzhůru. Vztah s Veronikou mu očividně stále skvěle funguje, což partneři ukázali i na projekci nových dílů Strážmistra Topinky, kde se k sobě tulili a usmívali se na všechny strany.


Kromě pevného vztahu by ale Mikluš chtěl letos dosáhnout i na pevné divadelní angažmá. "Teď mně s obživou do velké míry pomáhá film a televize. Má to své výhody. Nemusím být denně od rána do večera v jednom divadle, můžu hrát, kde chci a s kým chci. Čtyři roky jsem si to užíval, ale právě se dostávám do fáze, kdy mi nějaký stálý kolektiv chybí. Cítím se teď v Praze trochu ztracený a začínám uvažovat, že bych rád zase na čas zapadl do nějakého kolektivu." prozradil herec.Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura