Ester Geislerová: Novou lásku začne hledat první jarní den tohoto roku

Ester Geislerová: Novou lásku začne hledat první jarní den tohoto roku

Ester Geislerová začne v romantické komedii „LOVEní" hledat lásku první jarní den roku 2019. Film vstoupí do kin 21. března.

Zlomené srdce bolí, může ale znamenat úplně nové možnosti. Hlavní postavě s tváří Ester Geislerové sice uteče ženich přímo od oltáře, s pomocí živelné kamarádky se ale vrhne do randění, aby našla novou lásku. V dalších rolích se představí Jakub Prachař, Martin Písařík, Veronika Žilková, Jaroslav Plesl, Ondřej Malý a slovenská komička Evelyn Kramerová.


LOVEní se v režii Karla Janáka natáčelo celý říjen v Pardubicích, poslední klapka pak padla na začátku listopadu. S krátkým odstupem se tvůrci přesunuli do střižny a plánují mít do konce roku film připravený pro dokončovací práce. „Film už začíná dostávat pevný tvar a mám z něj radost. Teď nás čeká filmařsky nepříjemná fáze obětování. Budeme muset začít vyřazovat věci, které se nám líbí, ale pro tempo filmu a příběh je budeme muset vystřihnout," říká režisér filmu Karel Janák.


Karel Janák a Ester Geislerová se v komedii LOVEní znovu setkali po dlouhé době od natáčení slavných Snowboarďáků.
„Docela mě překvapilo, jak se Karel s jistotou orientuje i ve vnitřních ženských pohnutkách, v takových těch ne vždy čitelných," říká ke spolupráci s Janákem Ester Geislerová. „K tomu umí udělat na place příjemnou atmosféru a má cit pro komedii. Mě bavilo ho rozesmívat, a když je Karel spokojený se záběrem, tancuje jako Michael Jackson. Tedy aspoň si to myslí," vzpomíná s úsměvem na natáčení Geislerová.


Snowboarďáci byli bláznivou komedií o prvních zkušenostech. LOVEní sice nepostrádá komiku a humor, ale překlenulo se k dospělým postavám i k dospělým divákům.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura