Adriena Sobotová: Konec roku jako z hororu

Adriena Sobotová: Konec roku jako z hororu

Protože právě začal nový rok, prozradila herečka Adriena Sobotová nějaké pikantnosti z konce toho loňského. A závěr roku pro ni byl opravdu jako z hororu.


„No, já mám živě v paměti události posledního měsíce roku 2018. To se totiž stalo tolik negativních věcí najednou, až mě to zaskočilo", zakabonila se herečka. „Nejdříve jsem dostala šílený zánět spojivek - trval až do konce roku, tedy celý měsíc! Pak se přidaly problémy se zánětem kolene. Další velkou nepříjemností bylo zničení mobilu - a docela kuriózním způsobem. Po mé výstavě šperků, které už léta vyrábím, jsem požádala známého, aby nás vyfotil. Když mu během focení vypadl mobil z ruky, lekla jsem se, ale naštěstí se nerozbil. Jenomže on mu vzápětí vypadl znovu, tentokrát už s fatálními následky. Vzhledem k mému zánětu očí si jistě dokážete představit, jaká to byla patálie se sháněním kontaktů... No, a aby toho nebylo málo, rozbilo se mi topení v autě a místo teplého, na mne foukal ledový vzduch."

Adriena taky prozradila, že novoroční předsevzetí s manželem Luďkem Sobotou už dávno vzdali, protože nebyli schopni je splnit, což je pokaždé stresovalo. Plánů na letošní rok ovšem mají spoustu. Tím nejaktuálnějším je příprava druhého dílu divadelního představení Návštěvní den u Miroslava Šimka, s názvem Zajíc v pytli. Hrát se bude, stejně jako první díl, v divadle Semafor a po republice (zájezdová představení). Fanoušci humoru Šimka a Soboty se tedy opět mohou těšit na známou sestavu: Luděk Sobota, Adriena Sobotová, Miluše Voborníková, Viktor Sodoma, Jiří Krampol, Jana Mařasová. Poslední jmenovanou Luděk Sobota přejmenoval ze Svobodové na příjmení její maminky, která v tomto představení léta účinkovala. A Miroslava Šimka citlivě imituje Petr Jablonský.


Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura