Drsná Kája Plíšková: Hadi, plazi a exotická zvířátka

Drsná Kája Plíšková: Hadi, plazi a exotická zvířátka

Tenistka Karolína Plíšková se na turnaji v Brisbane rozhodně nenudí. Velké věci se tam totiž dějí i po zápasech.

Karolína Plíšková sice do Austrálie odletěla jako světová sedmička, tenisová legenda Chris Evert se ale nechala slyšet, že se z ni brzy znovu stane světová jednička. Tomu napovídá i nasazení, kterým Plíšková vstupuje do každého zápase, během kterých nevyloudí na své tváři ani náznak úsměvu. Po skončení zápasu se ale jakoby lusknutím prstu promění ve smíška a nezkazí žádnou legraci.


Jinak tomu nebylo ani na turnaji v australském Brisbane, kde za ní přímo na kurt vzali klokaní mládě, ježoura australského, několikametrového hada či krokodýlí mládě. A nutno říct, že Plíšková nevzala nohy na ramena, ale s pro Evropanku exotickými tvory se seznámila z blízka.
"Z toho hada jsem měla trochu respekt, ale jinak to byli vesměs takoví roztomilí mazlíčci. Až ten krokodýl vyroste, bude to asi horší," svěřila se přímo na kurtu tenistka, která dokonce i s krokodýlím mládětem v náruči se dokázala usmívat.


Jelikož ji po turnaji v Brisbane, který předloni vyhrála, začíná 14. ledna Australian Open, jsme zvědaví, s jakými tamějšími tvory se tam ještě pomazlí. Například koaly jsou přítulné a přívětivé k lidem.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura