Jana Šišková: Kráska se vystavila v bikinách na Tenerife

Jana Šišková: Kráska se vystavila v bikinách na Tenerife

Druhá nejkrásnější dívka a Miss Supranational Jana Šišková letos poprvé trávila příchod Nového roku v teple. A nejen to. Na španělském ostrově Tenerife oslavila s přítelem Davidem i Štědrý den. "Je to vůbec poprvé, co něco takového zažívám a je to úžasný. Letos v Čechách neproběhly žádné přípravy stromečku, pečení cukroví, ale Vánoce byly ve znamení cestování a sluníčka. Odletěli jsme 19. prosince a užíváme si," prozradila Šišková.

Ta jako jediná z letošních královen krásy neletěla na světovou soutěž reprezentovat Českou republiku do teplých krajů. Finále Miss Supranational se konalo 8. prosince v Polsku a tak místo krátkých šatiček vezla Jana spoustu kožíšků, čepic a bund. "Teď si to pořádně vyhrazuji a je mi krásně. Je skvělé počasí, přes den kolem 25 stupňů, jasná obloha a chytám bronz. Za sebou už máme pár výletů, jako napříkad na nejvyšší španělskou horu Pico del Teide. Náročný, ale úžasný," dodala Šišková.


Po návratu do Čech jí čeká řada pracovních zakázek a také zasednutí v porotě na castinzích nového ročníku soutěže krásy.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura