Robert Mikluš: Strážmistr Topinka má holku

Robert Mikluš: Strážmistr Topinka má holku

„Natáčeli jsme ve stejném prostředí, ale trošku se změnil žánr. Místo lékařských případů, které řešil Doktor Elinger, nyní v každém díle Strážmistr Topinka řeší nějaký kriminální případ, i když se zrovna nejedná o vraždy. V seriálu se objeví nové tváře. Zásadní novinkou u Tomáše Topinky je, že si našel dívku, což se mu nepoštěstilo ani v jedné sérii Doktora Martina." prozradil Petr Zahrádka, režisér.

Strážmistr Topinka je stále tím lehce natvrdlým ochráncem pořádku v beskydském městečku Protějov. Svou práci bere jako poslání a žádný případ pro něj není dost malý na to, aby si nezasloužil pátrání ve velkém stylu.
„Topinka je ve vlastním seriálu rozvernější a divočejší. přece jenom postava doktora Martina je důstojná, dokázala se držet v rovině lékařského prostředí, které má v sobě obsaženou určitou sterilitu. Naproti tomu u Topinky se můžeme vydat do náklaďáku mezi prasata a pořádně se s nimi pomazlit,"říká Robert Mikluš, představitel hlavní role třináctidílného seriálu.

Zásadní novinkou u Tomáše Topinky je, že si našel partnerku. Tou je nová protějovská pošťačka Lucie, kterou si zahrála Jenovéfa Boková. O své postavě říká:  „Tomáš ji zaujal svou naivitou. Asi také měla smůlu na chlapy a Topinka je takový čistý a hodný." Není sama, kdo si hlavního hrdinu oblíbí.
„Topinka dělá takové koniny, nad kterými zůstává rozum stát, ale je třeba uznat, že se opravdu snaží z čistého srdce. Navíc moje postava se docela příjemně seznámí s jeho matkou," popisuje Jiří Bartoška, v novém seriálu zkušený šéf ostravské kriminálky.


Komediální detektivní seriál je vůbec prvním spin offem v několika zemích adaptovaného seriálu Doc Martin.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura