Jan Šťastný: Jeho malý syn nazpíval vánoční písničku

Jan Šťastný: Jeho malý syn nazpíval vánoční písničku

Těsně před Štědrým dnem pustila herečka Barbora Šťastná, kterou můžete vídat v seriálu Krejzovi, do světa nový vánoční klip s názvem -„ Ondra Šťastný - JEŽÍŠKOVI". Hvězdou a zpěvákem v jedné osobě, je její malý syn Ondřej, kterého má herečka s manželem Janem Šťastným. Natáčení to tak bylo veselé a náročné.

Rodina Šťastných chtěla lidi o Vánocích potěšit a tak natočila písničku, kterou nazpíval šestiletý syn Ondřej. „Byl to celé Ondrův nápad, přišel s tím, že chce vymyslet písničku pro ježíška. Doufám, že to lidi pobaví a zpříjemní jim náladu v tom předvánočním shonu" poodhaluje vznik klipu Bára Šťastná, kterou můžete vídat v seriálu Krejzovi.


Videoklip, ve kterém hlavní roli hraje Ondřej a jeho kamarád Matěj (syn herečky Andrey Elsnerové) vykresluje to, jak malé dítě prožívá čekání na Ježíška. „Chtěli jsme, aby to bylo co nejvíc opravdové a aby ho to bavilo a tak jsme v jednom záběru použily takovou legraci, že skáče na polštář ze kterého začne lítat peří. Netušili jsme, jak bude složité, ho pak uklízet. Věřte, že zapadne úplně všude," směje se herečka.

Písnička, kterou složil hereččin bratr hudební skladatel Jiří Petr spolu s Bárou doufá, že se bude líbit dospělým i dětem." Přiznám, že s dětmi je to natáčení malinko náročnější, byla to jízda, tak doufám, že to lidi potěší. Byla šílená zima, ale zažili jsme i neuvěřitelnou legraci." Rodina Šťastných tak všem přeje krásné Vánoce a hezký nový rok.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura