Peter Pecha a Kateřina Sedláková: Proč odložili svatbu?

Peter Pecha a Kateřina Sedláková: Proč odložili svatbu?

Muzikálový hrdina Peter Pecha zpěvačku a herečku Kateřinu Sedlákovou požádal o ruku slavnostně a romanticky už loni na Štědrý den, svatba ale není v dohlednu.

Slavní snoubenci totiž veselku naplánovali na nadcházející léto a kromě místa ještě nemají domluvené zhola nic. Inspiraci ale rozhodně mají kde čerpat. Již začátkem ledna se totiž společně zúčastni Svatebních dnů v Clarion Congress Hotelu v Praze, kde se budou moct inspirovat!


"Brát se budeme v létě a už víme místo. co se ale šatů a dalších doplňků týče, na to se chci vrhnout až na konci ledna," svěřila se Sedláková. Ta má od svého partnera ve všem volnou ruku. "Petr na to moc není, ale ani já nejsem typická nevěsta. Není to tak, že bych se na svatbu netěšila, ale ani nejsem typická nevěsta, která by plánovala věci už rok a půl dopředu. Jde mi hlavně o to, abychom byli spolu a užili si ten den s partou nejbližších," vysvětlila Kateřina. Ta podle svých slov téměř neprožívá ani to, co bude mít na sobě. "Chtěla bych se cítit dobře, aby mě nic neškrtilo a neškrábalo," vyslovila doslova Popelkovské přání představitelka muzikálové Dory s tím, že na svatbě chce mít maximálně dvacet lidí a následně uspořádat párty se zbytkem přátel.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura