Emanuel Ridi: Hunčárové to vedle něho sluší čím dál víc

Emanuel Ridi: Hunčárové to vedle něho sluší čím dál víc

Láska mezikuchařem Emanuelem Ridim a jeho tehdejší taneční partnerku Lucii Hunčárovou vzbudila před lety ve Stardance opravdový poprask. Ridi byl ženatý a Hunčárová žila dlouhé roky s Janem Onderem, dnes tanečním supervizorem Stardance. Od té doby si Hunčárová už ve Stardance neškrtla a taneční klání sledovala jen z dálky.

Po dlouhé době se Ridi a Hunčárová, kteří se jinak obvykle chlubí svými fotkami jen na sociálních sítích, objevili na veřejnosti a dokonce na Stardance. Zdá se tedy, že se vztahy s Onderem trochu vylepšily, přesto Hunčárová ve Stardance netancuje. „Asi bych lhala, že mě to nemrzí, ale vše se děje z nějakého důvodu a taky k tomu tak přistupuji. Už jsem tuto zkušenost zažila třikrát a bylo potřeba dát prostor také jiným, novým tanečnicím," řekla Lucie.


Vztah s Ridim jí ale velmi svědčí. Společně si v létě užívali dovolené, přestěhovali se do nového bytu a tanečnice také Ridimu pomáhala s otevřením další restaurace. Navíc vede vlastní taneční kurzy. Stardance ale bude hned příští rok, tak se možná brzy dočká překvapení a od Ondera získá tentokrát angažmá.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura