Vladimír Kořen: Moderátor Zázraků přírody ukázal svoji krásnou rodinku

Vladimír Kořen: Moderátor Zázraků přírody ukázal svoji krásnou rodinku

Vladimír Kořen je známý jako neohrožený moderátor oblíbeného pořadu Zázraky přírody, o jeho soukromí se toho ale ví jen málo. Ani on si ale nenechal ujít sobotní přímý přenos Stardance a nepřišel sám. Po velmi dlouhé době vyvedl na veřejnost svoji rodinu. Málokdo možná věděl, že Kořen, kterému není žádný adrenalinový zážitek či nebezpečný pokus cizí, je otcem dvou krásných dospívajících dcer. Třetí potomek ovšem zůstal doma.

Přestože se Kořen téměř nebojí ničeho, za volantem mu to ale moc nejde. Celkem už totiž boural pětatřicetkrát, což je opravdu vysoké číslo. Jedna nehoda málem měla fatální následky. "Ona většina těch bouraček byly jen plechy. Ale měli jsme taky jednu velmi vážnou nehodu - naštěstí to nebyl smrťák. Druhého července 2000 jsme se s manželkou stěhovali do Říčan. A přišel čelní náraz, ne z mé viny. Ale následky byly drastické. Manželka měla tříštivou zlomeninu krčního obratle, tam chyběl milimetr, aby už nechodila. Já měl zlomeninu obličejového komplexu, převáželi mě do Motola vrtulníkem." prozradil Kořen.


Zda se někdy moderátor místo zázraků přírody pustí taky do zázraků tance, ovšem zatím zůstává tajné. Na obsazení příštího ročníku Stardance si budeme muset ještě několik měsíců počkat.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura