Zpěvačka Monika Načeva: V novém klipu se nechala rozčtvrtit

Zpěvačka Monika Načeva: V novém klipu se nechala rozčtvrtit

Zpěvačka a herečka Monika Načeva pokřtí 12. prosince 2018 klip k písni „Technický já" z alba Průvan v hlavě, které vyšlo v roce 2017 na labelu Ajlavmjuzik. O námět videoklipu, který se odehrává přímo ve studiu pořadu Sama doma, se postarali Petr Marek a Ondřej Bauer, frontmani skupiny MIDI LIDI. Křest se bude konat v Národní technické knihovně a poté k tanci zadýdžejují sami tvůrci klipu a spolupracovníci zpěvačky - Tentato, Petr Marek, Maxmuhupák a pár svých oblíbených písní pustí možná i Ventolin.

Zpěvačka Načeva zveřejnila svůj nový videoklip velmi neobvyklým způsobem: Diváci televizního pořadu Sama doma byli ve čtvrtek 29. listopadu bez varování svědky toho, jak hostu pořadu Monice Načevě v "přímém přenosu" začaly během divácké soutěže a zpěvu písně „Technický já" mizet údy, a to k překvapení celého štábu, všech hostů ve studiu i moderátorek Stáni Lekešové a Lucie Křížkové. Jejich vyděšené tváře na televizní obrazovce nechaly diváky po nějakou dobu ve zmatení, co se to v Sama doma děje. Tento "přímý přenos" včetně rozhovoru se zpěvačkou byl ovšem již součástí neohlášeného videoklipu. Jeho děj pak v druhé polovině pokračoval v domácnosti diváka téhož vysílání, na jehož domácí obrazovce se kalamita v Sama doma odehrává. A díky kutilství této postavy mohli diváci vidět v „živém vysílání" tu nejpodivnější selfie-tyč, jakou kdy viděli. Nápad na videoklip a způsob uvedení přinesl Petr Marek, frontman hudební skupiny MIDI LIDI a režisér filmů „Láska shora" či „Nic proti ničemu". Petr je také zároveň autorem loňského virálního videoklipu "Disco-Science" pro hudebníka VENTOLINA. Ten také v novém klipu Načevy ztvárnil postavu diváka pořadu Sama doma, inženýra Třetiny. Jeho jméno vybrali autoři scénáře Petr Marek a Ondřej Bauer (známý z divadla Vosto5) podle informace, že třetina diváků pořadu Sama doma jsou muži.


Monika Načeva oslovila Marka právě díky jmenovanému videu pro Ventolina. „Přála jsem si, aby vážnost písničky Technický já i celé desky Průvan v hlavě byla vybalancována nějakou legrací, a to nejlépe úplně pitomou. A tu, myslím, Petr Marek dokáže zaručit," říká Načeva. Petr Marek k tomu dodává: „To, že mě ke spolupráci oslovila Monika, bylo krásné už proto, že byla už dávno mým mladickým idolem. A těšila mě představa, že po letech vstoupí do její tvorby debilní sranda. Původní plán byl udělat co nejjednodušší video, nejlépe v jednom statickém záběru , které by mohlo s minimálním postprodukčním i finančním vkladem být na druhý den po natočení na internetu. Nicméně když jsme s Ondřejem viděli záznam rozhovoru s Monikou v pořadu Sama doma, napadlo nás tohle. A vzniknul videoklip přeplněný trikovými záběry, který jsme pak dokončovali skoro rok. Výsledkem je vlastně krátký film. A byl jsem velmi rád, že nám redakce a štáb Sama doma vyšli radostně vstříc."

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura