Pavel Callta: Vydává album Součást. Předcházel mu trendový klip Nezapomeň se Sabinou Rojkovou

Pavel Callta: Vydává album Součást. Předcházel mu trendový klip Nezapomeň se Sabinou Rojkovou

Zpěvák Pavel Callta vydává svoje druhé album. Pod titulem Součást vyjde v pátek 23. listopadu. Již před týdnem avizoval albovou novinku klip Nezapomeň. Během několika hodin stanul v čele Trendů na YouTube.

Album navazuje na debutové Momenty, které vyšly v roce 2015. „Součást zachycuje pocity, momenty a zkušenosti, které mě potkaly - samozřejmě nejen - za poslední 3 léta. Přiznávám, že je více o lásce a citech, než první album. Ovšem zásadní rozdíl vidím v tom, že jsem si začal hrát se slovy ještě víc a snažil jsem se jít víc do hloubky. Věřím, že jsem vybral ty nejlepší kousky, co jsem za tu dobu napsal," svěřuje se Pavel Callta.


Drtivou většinu písní vytvořil zpěvák sám. Bonusovou Písničku Callta napsal a nazpíval s písničkářem Pokáčem. „Vznikla velmi spontánně asi 3 dny před odevzdáním alba a tak jsem ji zařadil na konec alba jako bonus." Bez zajímavosti není, že „součástí" alba je i úspěšný duet, který natočil před rokem a půl s moderátorem Leošem Marešem Píšem si svůj sen a který má dodneška 12 miliónů zhlédnutí na YuTube.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura