Backstreet Boys hlásí návrat: Objeví se i v Praze

Backstreet Boys hlásí návrat: Objeví se i v Praze

Slavná boybandová kapela Backstreet Boys oznámila vydání svého nového studiového alba "DNA," které vyjde 25. ledna 2019.


"Tuto kapelu jsme zakládali před 26 lety a přes všechny vzestupy i pády jsme se naučili, že boyband není o nás jako individualitách, ale o tom, co je nejlepší pro celou kapelu," říká Howie D.
"To je to, co na novém albu miluji," dodává Kevin Richardson. "Byli jsme schopni přinést společného ducha kapely do všech vlivů a stylů, na kterých jsme v průběhu let pracovali. Nové písničky jsou ukázkou toho, kdo jsme jako individuality a kdo jsme jako jedna kapela. Je to naše DNA. Jsme na to opravdi hrdi."

Počínaje 11. květnem příštího roku se skupina vydá na "DNA World Tour" - jejich největší halové turné po 18 letech. Během tří měsíců budou kluci vystupovat po celé Evropě a Severní Americe, mezi zastávkami nebudou chybět koncerty v londýnské O2 Areně, pařížské areně AccorHotels, berlínské Mercedes-Benz areně a mnoha dalších místech. U nás se Backstreet Boys zastaví 22. června 2019 v pražské O2 Aréně.


Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura