Kapela Lucie: Nový singl a videoklip

Kapela Lucie: Nový singl a videoklip

Nejslavnější česká skupina Lucie přichází s druhým singlem k očekávanému novému albu, které vyjde v pátek 9. listopadu a ponese název EvoLucie. Písničku Nejlepší, kterou znám napsal Oskar Petr a Robert Kodym. Hudební produkce se ujal Mike Clink, který stojí za zásadními alby Guns N' Roses, kterých se prodalo přes 100 milionů kusů. Novou skladbu zároveň doprovází výpravný videoklip, který je ke zhlédnutí už dnes na Stream.cz. Hudebníci David Koller, Robert Kodym, P.B.CH. a Michal Dvořák se společně v klipu objevují pohromadě po neuvěřitelných šestnácti letech. 13. listopadu kapela vyrazí na halové turné. Zastaví se třikrát v Praze, dvakrát v Brně, v Ostravě, Bratislavě a Košicích.

Oskar Petr, autor Chci zas v tobě spát, Rouháš se bohům nebo Medvídka, tentokrát kapele přinesl skladbu, kterou původně složil v emigraci v Americe. Od té doby ležela v šuplíku. „Vznikla v roce 1989 v Los Angeles a my jsme se do ní teď ponořili. Myslím si, že kvalitní skladby jsou nadčasové," říká Robert Kodym, který Nejlepší, kterou znám otextoval.


S hudební produkcí kapele pomohl zkušený Mike Clink, který stojí za hity Don't Cry, November Rain nebo Sweet Child O' Mine pro Guns N' Roses či za klasikou Eye Of the Tiger z filmu Rocky. „Oskar napsal silnou baladu v době, kdy Mike vytvářel jen několik kilometrů od něj zásadní nahrávky, které změnily zvuk rockové hudby. Přišlo nám skvělé dát americkou a českou legendu dohromady v roce 2018. Bylo nám jasné, že toto spojení přinese něco skvělého," říká manažer Lucie Ladislav Vajdička z vydavatelství BrainZone. Mixu se ujal držitel Grammy John Spiker.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura