Pavel Řezníček jak ho neznáte: V novém seriálu Profesor

Pavel Řezníček jak ho neznáte: V novém seriálu Profesor

Diváci TV Nova se mohou již v neděli 28. října těšit na Pavla Řezníčka ve zbrusu nové roli. V detektivním seriálu Profesor T. ztvární hlavního hrdinu, profesora kriminologie Jáchyma Taubera, který pomáhá kriminalistům s vyšetřováním různých případů. Je to génius, ale také tak trochu podivín se svérázným smyslem pro humor. Navíc trpí strachem z bakterií a z nedokonalosti. Jeho povaha ho tak předurčuje k mnoha úsměvným situacím. V příbězích nechybí ani chvíle napětí a momenty překvapení. Televize Nova tak navazuje na svoji úspěšnou produkci krimi seriálů.

Humor Profesora T. mě oslovuje. I já rád pracuji s ironií, sarkasmem a občas i s cynismem. Nebylo pro mě tedy těžké se naladit na jeho notu," uvádí ke své filmové postavě Pavel Řezníček. „V současné době se hodně točí krimi, a v rámci tohoto žánru mně můj vzhled přináší jistá omezení. Těžko mohu hrát svalnatého kriminalistu nebo vyloženého padoucha. Z tohoto pohledu pro mě vlastně byla role Profesora T. tou vysněnou... Pojí se v ní humor, dramatické chvilky i kriminalistické napětí," dodává.


To, že role Profesora T. Pavlovi Řezníčkovi opravdu sedla, potvrzuje představitelka jedné z hlavních ženských rolí, Jitka Schneiderová: „Pavla znám spoustu let. Na DAMU jsme spolu jeden čas studovali ve stejném ročníku. Je to skvělý herec. Tato role mu umožnila objevit jeho novou hereckou polohu a je v ní opět výborný."


V hlavních rolích se představí Pavel Řezníček, Sarah Haváčová, Aleš Petráš, Jitka Schneiderová a Luboš Veselý. Dále hrají Igor Bareš, Lenka Termerová atd. Na scénáři se podíleli Petr Jarchovský, Michal Samir, Evita Naušová a Jan Vejnar. Seriál vznikl v produkci Matěje Chlupáčka a Maji Hamplové pod režijním vedením Tomáše Mašína a Michala Blaška.
 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura