MIG 21: Uvádí nový videoklip a zahajuje HURÁ! tour

MIG 21: Uvádí nový videoklip a zahajuje HURÁ! tour

Již 5. října 2018 zahájí kapela MIG 21 dvěma koncerty v Music Clubu Žlutý pes v Pardubicích letošní HURÁ! tour nazvané podle nejnovějšího singlu HURÁ!
Těsně před startem tour kapela také představuje k písničce videoklip.

„Hurá je pro nás vyjádřením jakéhosi nečekaného, překvapivého štěstí," říkají členové kapely MIG 21 k volbě letošní vlajkové lodi celého turné. V září kapela také natočila videoklip, režie se ujal David Ondříček.
„Je to riskantní volba, to si všichni včetně Davida samozřejmě uvědomujeme, ale nebylo tomu jinak ani před 17ti lety, když nám David točil klip k písni Snadné je žít," tvrdili krátce před natáčením s velkou nadsázkou členové kapely.


„Byl jsem moc rád, že mě MIG 21 oslovil. Jejich hudba je hravá a inspirativní. Nedávno jsem viděl jejich live a neskutečně jim to šlape," říká režisér David Ondříček. „S Jirkou Macháčkem se známe od filmu Samotáři a spolupráce s ním je pro mne radost. Písnička HURÁ! v sobě mísí humor a emoce, a to je to, co miluju. Když jsem si ji pouštěl, tak jsem ji bral jako poctu někomu, koho jsme měli rádi a kdo tady s námi už není. Z toho jsem vycházel u scénáře. Realizace byla dobrodružná, velice punková a po domácku. Dost nás to bavilo. Prostě HURÁ! natáčení. Za kamerou stál Richard Řeřicha, s kterým jsem natočil tři filmy a množství klipů a reklam," dodává David Ondříček.

A co říkají Migové před startem klipu?
„Třikrát HURÁ! režisérovi Davidu Ondříčkovi, kameramanovi Richardu Řeřichovi a celému štábu za láskyplné ztvárnění."
 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura