Herečka Eva Vrbková: Moderní domácnost v podání zručné herečky

Herečka Eva Vrbková: Moderní domácnost v podání zručné herečky

Rekonstrukci nebo zateplení domu, organizaci rodinné oslavy, přípravu sezónních jídel, aranžování květin a spoustu dalšího bude zvládat herečka Eva Vrbková v novém magazínu Všechno, co mám ráda. Nový, převážně na ženy zaměřený formát, bude na týdenní bázi přinášet rady, tipy a triky z oblasti moderního životního stylu, vaření, nebo bytového a zahradního designu. První díl uvede ČT1 4. října v 16.45 hodin.

Každý díl nového cyklu nabídne v šestadvaceti minutách průřez jedním dnem, kdy moderátorka ve svém domě se zahradou realizuje spoustu nápadů a akcí - názorně ukáže například jak zorganizovat velké rodinné setkání nebo oslavu s přáteli, nebo jak připravit dům na Vánoce a jiné svátky. Vedle toho bude Eva Vrbková - aktivní průvodkyně pořadem - rekonstruovat, grilovat, zateplovat, aranžovat, měnit podlahy a potýkat se s mnoha dalšími, v moderní domácnosti běžnými, problémy. Nebudou chybět ani recepty na zajímavá jídla. Například Veronika Poláčková, moderátorka Dobrého rána, pomůže Evě s přípravou jablečného koláče a dalších sezónních jídel. V pořadu vystoupí také celá řada dalších hostů, v úvodních dílech například architekti Pavel Nalezený a Radek Vaňáč, kteří ukáží, jak na rekonstrukci zimní zahrady.


„Už dlouho jsem neměla tak intenzivní pocit, jako teď, že tohle je pořad pro mě," říká Eva Vrbková a dodává: „Učím se spoustu nových věcí, ale hlavně mě už odmalička baví hledat to, jak ze svého domova udělat hřejivé útočiště, kam se rádi vracíte." Eva Vrbková je filmová a divadelní herečka, známá například ze seriálů České televize Labyrint nebo Rapl. Za svůj výkon ve filmu Roberta Sedláčka Rodina je základ státu byla nominována na Českého lva i na Cenu české filmové kritiky.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura