Pavel Řezníček: V říjnu se objeví v novém krimi seriálu Profesor T

Pavel Řezníček: V říjnu se objeví v novém krimi seriálu Profesor T

TV Nova si pro své diváky připravila nové pořady lokální produkce. Během října se na televizních obrazovkách mimo jiné objeví nový kriminální seriál Profesor T.

Nový kriminální seriál představí divákům uznávaného profesora kriminologie Jáchyma Taubera v podání Pavla Řezníčka. Život podivínského samorosta se svérázným smyslem pro humor se však radikálně změní, když jej navštíví jeho bývalá studentka, dnes nadporučice kriminální policie Amálie Drápalová. Ta ho požádá o pomoc při řešení složitého a citlivého případu. Ani jeden z nich netuší, že se jejich zprvu nahodilá spolupráce stane pravidlem, jenž rámuje tento atraktivní detektivní seriál.


Každá epizoda sleduje nový případ, který musí Amálie a její kolegové vyřešit za pomoci geniálního, avšak asociálního profesora. Když se ale postupně dozvídáme, že Amáliina šéfová je bývalou profesorovou přítelkyní, že její kolega je do Amálie bezmezně zamilován a že vedoucí útvaru má problémy s alkoholem, je jasné, že osobní linky a vývoj těchto postav budou nedílnou součástí tohoto zbrusu nového seriálu.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura