Comeback: Hitový sitcom se vrátí v létě

Comeback: Hitový sitcom se vrátí v létě

Na léto 2018 si skupina Nova připravila program plný původních českých seriálů a českých hereckých hvězd. Diváci TV Nova se dočkají napínavých příběhů v kriminálních seriálech Kriminálka Anděl nebo Atentát, zábavného sitkomu Comeback, komediálního seriálu Na Vodě nebo úspěšného cyklu televizních filmů Soukromé pasti. Vrátí se také populární Hospoda a český sitkom Helena. Pro filmové fanoušky jsou určeny zejména páteční a sobotní večery, nedělní odpoledne budou patřit českým detektivkám. Během léta pokračuje i pravidelný zpravodajský servis.

Letní sezóna je tady a TV Nova už brzy zahájí letní programové schéma. Od pondělí 18. června nasazuje na televizní obrazovky letní grafiku, která odlehčenou formou podporuje program a vytváří letní náladu.


4. června startuje Kriminálka Anděl, která první dva týdny poběží vždy v pondělí od 20:20. Od 18. června si ji pak diváci užijí od pondělí do čtvrtka. Pondělky a středy večer budou patřit Atentátu (od 18. 6.), úterky a čtvrtky Comebacku (19. 6.). Seriál Na Vodě poběží od 17. června na TV Nova každou neděli od 20:20. Soukromých pastí se diváci dočkají od 1. července (každou neděli odpoledne). Český sitkom Helena se na TV Nova objeví od 25. 6. od 18:20, navazuje na ni Hospoda od 18:50 (pondělí až pátek).


Z filmů si TV Nova na pátek večer od 20:20 připravila snímky jako Život je život, 10 pravidel jak sbalit holku, Bobule, 2Bobule, Líbáš jako ďábel nebo Jak se zbavit nevěsty. V sobotu večer poběží filmové trháky jako Pán prstenů, Avengers, Strážci Galaxie, Ant-Man nebo Jurský park. Neděle odpoledne se ponese v duchu českých detektivek: Pěnička a Paraplíčko, Partie krásného dragouna, Vražda v hotelu Excelsior, Smrt černého krále, Případ mrtvého muže, Zlat rybky a další. Podvečer, před Televizními novinami, bude patřit filmům jako Byl jednou jeden polda, Láska z pasáže, Vítr v kapse, Kamarád do deště, Signál nebo Discopříběh.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura