Dita Von Teese: Královna burlesky míří do Prahy

Dita Von Teese: Královna burlesky míří do Prahy

Světová královna burlesky Dita Von Teese, se v rámci letošního evropského turné představí s kritiky uznávanou show ,, The Art of the Teese" také v pražském Kongresovém centru.


22. listopadu 2018 na večeru plném půvabu a svádění dokáže českému publiku, proč je považována za nejzářivější hvězdu tohoto žánru. Pražské vystoupení bude nejen jediné v České republice, ale také první středoevropskou zastávkou celé tour. Předprodej lístků začne v pátek 25.5.2018


„I když jsem se svým číslem ve sklence na martini vystoupila jako host v různých show, na přehlídkách a v televizích a procestovala díky tomu celou Evropu, vždy jsem snila o tom, že zde uvedu vlastní, nezkrácenou show," říká Dita Von Teese. ,,Jsem nadšená, že úplně poprvé přijíždím do Evropy se všemi rekvizitami a spolu s hvězdným obsazením složeným z těch nejlepších světových burlesek. Jsem vděčná za příležitost představit show, jež reprezentuje rozmanitý půvab neo-burlesky, která prožívá obrození větší, než jsem si kdy mohla představit!" dodává Dita Von Teese.
 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura