Vojta Babišta: Bratranec známé modelky skončil na urgentu!

Vojta Babišta: Bratranec známé modelky skončil na urgentu!

Na urgentním příjmu seriálové nemocnice Rubava bývá obvykle rušno z mnoha důvodů, téměř vždy jde ale o život. Nedávno velké pozdvižení způsobil jedovatý pavouk! A prsty v tom tak trochu měl bratranec známé české modelky - Vojtěch Babišta (22), herec, příležitostný model, bývalý sportovec a bratranec Ester Berdych Sátorové. Vidět jste ho mohli například ve filmu Dukla 61 a teď se v oblíbeném seriálu televize Prima Modrý kód objevil v roli pacienta Honzy Bílka.


Sympatický mladík se v Modrém kódu objevil po boku své kamarádky Evy Burešové, se kterou se znají odmalička, a i když přiznal, že seriál nesleduje pravidelně, rád se stal jeho součástí alespoň v epizodní roli. Dříve než herectví se Vojta věnoval sportu, teď se ale chce více zaměřit na herectví. „Rozhodl jsem se, že se pořádně vrhnu na hereckou dráhu. Té zkušenosti ze světa sportu si vážím, ale byla to jedna etapa mého života a teď začíná nová," říká.


Zkušenosti sbírá Vojta i na modelingovém poli, kde navíc může využívat dobrých rad své sestřenice, modelky Ester Berdych Sátorové. „Pro mě byla inspirací v tom, co dokázala a že překonala různé životní trable a nástrahy. Jsem na ni samozřejmě hrdý za to, co dokázala, má velké portfolio u nás i ve světě. S modelingem jsem ale začal, protože jsem si potřeboval vydělat peníze. Nikdy se za modela považovat nebudu. Byl to pro mě vždycky přivýdělek, nemusel jsem chodit na brigádu do skladu," prozradil.


Aktuálně Vojta plánuje rozšířit své portfolio a jméno v Česku, spolupracuje například s herečkou Kateřinou Janečkovou, která se mu snaží pomáhat. A vzhledem k tomu, že umí výborně anglicky, láká jej myšlenka prosadit se v budoucnu v Anglii nebo v Americe. Nedávno dokončil také film Po čem muži touží, kde si zahrál redaktora. „Nic dalšího prozradit nemůžu, ale na natáčení byla skvělá chemie, všechno perfektně šlapalo. Přijde mi, že dost často hraju frajírky typu Zaca Efrona, tedy kromě Dukly 61," směje se. Na září připravuje i komedii Lučba v divadle Rock Café.


A sleduje Vojta alespoň jako fanoušek kariéru manžela své slavné sestřenice, tenisty Tomáše Berdycha? „Několikrát jsem se na něj byl podívat na Davis Cupu v Praze nebo Ostravě, ale nikdy jsem nebyl v zahraničí," dodává Vojta.
 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura