Tomáš Hauptvogel: Po autonehodě má stále skoro chromou jednu ruku

Tomáš Hauptvogel: Po autonehodě má stále skoro chromou jednu ruku

Náraz a pak boj o život! S následky hrůzné nehody bojuje moderátor Zpráv a Partie na Primě Tomáš Hauptvogel dodnes. Před třemi lety mu protijedoucí řidič auta na křižovatce v pražských Úvalech nedal přednost.

Tomáše na motorce srazil a těžce zranil. Hvězda Primy stále není zcela v pořádku a co víc, čeká na soud o odškodnění.


„Chlapík co mě sundal, přitom může být úplně v klidu. Papíry už mu vrátili, vesele si může jezdit a jeho pojišťovna se tváří, že po zaplacení motorky a směšného bolestného je vše vyřešené. Žaloba na pojišťovnu leží u soudu, který doufám letos začne," prozradil Tomáš s tím, že od nehody na motocykl nesedl a nehodlá to měnit.


Na osudné místo se vypravil i letos. „Vše, co je po šestnáctém dubnu, je bonus, takový přesčas. Užívám si, že žiju a snažím se radovat z každého dne. Jako připomenutí tohoto obrovského štěstí jezdím každého šestnáctého dubna na tu křižovatku u Úval. Stále je tam hromada úlomků plastů v příkopě," prozradil Tomáš.


Těžký dopad a vážná zranění si vyžádaly několik operací. Naposledy letos v únoru mu vynadali dlahu a šrouby.


„Pravá noha bolí při každém došlapu a vždy dost trvá, než ji rozchodím. Levá ruka je po poslední operaci ze začátku letošního února jak chromá. Bude trvat ještě hodně dlouho, než se díry po šroubech zacelí a já budu moci ruku normálně používat," uzavírá moderátor.


Momentálně se těší na miminko, letos se totiž stane poprvé otcem. S manželkou Monikou čekají narození holčičky.


„Na miminko se oba moc těšíme a chceme si další etapu našeho života pořádně užít," směje se Tomáš.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura