Soňa Norisová: Kvůli natáčení se musela brodit bahnem v lodičkách

Soňa Norisová: Kvůli natáčení se musela brodit bahnem v lodičkách

Mělo to být slunné a pohodové natáčení. Ale jak už to tak bývá, ne vždy se to povede. Ve druhém díle seriálu V.I.P. vraždy, musela dvojice Děrgel, Norisová řešit záhadnou smrt známého herce. Vyšetřování je dokonce zavedlo na filmové natáčení, kde se Klaudie cítila jako ryba ve vodě.

Celý štáb a herci se přesunuli do skanzenu Řepora kousek od Prahy. Scénář předepisoval, že ten den má být krásný den zalitý sluncem, ale opak byl pravdou. „Tím, že se seriál točil delší dobu, zažili jsme spoust dní, které neodpovídali představám scénáristek. Natáčení ale nepočká, takže se muselo pracovat za každého počasí. Byli jsme ve skanzenu za Prahou, začátek léta a pěkné dva týdny nepřetržitých dešťů a teploměr ukazoval jen čtrnáct stupňů. Se Soňou jsme se brodili bahnem a byli totálně promrzlí," vzpomíná Patrik.Štáb musí být připraven na všechno. Postavily se mobilní stany, pod kterými se natáčelo. Komparzisté a Patrik dostali pláštěnky, které se tak museli v seriálu přiznat. Jen Soňa byla stále za dámu a natáčela v lodičkách. Během zkoušek se kostymérky slitovaly a daly jí gumové holinky ale, když se jelo na „ostro", musela zpět do lodiček brodit se kalužemi a blátem.


Patrik, který na natáčení v dešti strávil dva dny, už na to vzpomíná s humorem. „Když jsem přijel domů, měl jsem na nohách od vody varhánky a to jsem měl boty. Občas jsou podmínky bojové," směje se dnes Patrik

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura