Anna Stropnická: Takhle maká na striptýzu

Anna Stropnická: Takhle maká na striptýzu

Proč Anna Stropnická v poslední době nacvičuje striptýzový tanec? V tanečním sále s obrovskými zrcadly poctivě dře už několik dní. Fanouškové se ale nemusí bát, že by si mladá herečka chtěla snad tuto profesi vyzkoušet v praxi. Stropnická má totiž jen pár dní před premiérou divadelní hry Na dotek. Ta se uskuteční už 5. dubna v pražském divadle Broadway.

Diváci si jistě dobře pamatují slavný stejnojmenný americký film s Natalie Portman a Judem Lawem v hlavních rolích. V české verzi se kromě Stropnické představí také Jitka Ježková, Pavel Batěk a Tomáš Havlínek.


Vě hře mohou diváci sledovat příběh dvou párů - fotografky Anny, lékaře Larryho, neúspěšného spisovatele Dana a striptérky Alice. Postavy se v milostném čtyřúhelníku sbližují, aby nakonec zjistily, že jsou si vzdáleny. Moderní doba ovlivňuje a narušuje vztahy, které snad nazýváme láska, ale někdy jde jen o sex. Ve hře jsou rozvíjena aktuální témata, jako jsou seznámení na internetu, nevěra, či vše, co se může schovávat za slovy: „Miluji Tě".

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura