Eva Perkausová: Místo večírku TopStaru, který už nemoderuje, dala přednost lyžovačce

Eva Perkausová: Místo večírku TopStaru, který už nemoderuje, dala přednost lyžovačce

Zlatá bunda, ale medailová snowboardistka to není! Jen co se nová moderátorka Zpráv na Primě Eva Perkausová předvedla ve své premiéře divákům zpravodajství, vyrazila do Alp. Nechala si tak ujít večírek TopStaru, který kdysi moderovala.

„Na lyžích jezdím od malička a jsem na horách téměř každý rok, tak troufám říct, že lyže ovládám dobře," směje se Eva.


Jenže teď si splnila tajné přání a zkusila snowboard. „Tak jsem se letos rozhodla nechat lyže doma. Poprvé v životě jsem se postavila na snowboard a oddala se sjezdovce v Garmischi. Zapla jsem přesky, postavila se na nohy, řekla jsem si „děj se vůle boží" a rozjela se," prozradila Eva.


Jak to dopadlo? „Jsem sice otlučená od hlavy až k patě. Modřiny na kolenou, na loktech i na zadku, ale jak se říká, těžko na cvičišti, lehko na bojišti, nevzdala jsem se a naučila," prozradila Eva.


Že se učit umít dokazuje i hodnocení jejího moderování od televizní legendy Evy Jurinové. Dopustila se Eva nějaké závažné chyby?


„Nezaznamenala jsem žádnou chybu, ba ani nervózní přebrept. V celebritním pořadu byla energická, uvolněná podle sebe, teď bude muset být energická a uvolněná výrazně jinak a to samozřejmě souvisí s tím, co říká a není jednoduché si to osvojit. Proto byla zpočátku opatrná na mimiku a každý pohyb těla," hodnotí Jurinová. „Je také důležité, jak pro diváka vyzní celková dojem z obou moderátorů a ve dvojici Eva a Roman není žádný rušivý moment," doplnila moderátorka.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura